Home

Kuchnię Pizzerii Primo cechują najświeższe produkty spożywcze, które nadają naszym potrawą wyjątkowy smak. Pizza wypiekana jest na oryginalnym cieście wyrabianym zawsze według tej samej, sprawdzonej i ściśle określonej receptury, z dodatkiem przepysznych sosów. W ofercie Pizzerii „Primo” znajdziesz też wiele wykwintnych dań, w tym również naszej rodzimej, Polskiej kuchni. Codziennie serwujemy świeże, pożywne zupy, dania obiadowe, sałatki, makarony, a także coś dla osób, które chcą tylko coś „przekąsić” na szybko.

Dzięki doskonałej obsłudze w Pizzerii Primo panuje niezwykle sympatyczna atmosfera. Wystrój sali jest prosty, ale zarazem bardzo klimatyczny jak na Pizzerię przystało. W okresie letnim polecamy też konsumpcję naszych pyszności na świeżym powietrzu – w nastrojowym, ogrodzonym ogródku, na którym znajduje się również plac zabaw dla naszych „najmłodszych klientów”.

 

A może chcesz zorganizować u Nas uroczystość, imprezę lub bankiet?

Pizzeria „Primo” dysponuje oddzielną salą bankietową na ok. 50 osób, z wydzielonym parkietem tanecznym, w której zorganizujemy Ci wspaniałe przyjęcie, zapewniając przy tym oprawę muzyczną, obsługę kelnerską i serwując wybrane przez Ciebie dania!

Jeśli jednak mimo wszystko wolisz zjeść przepyszne danie z naszego menu na własnej kanapie, np. oglądając mecz lub jeśli chcesz zaprosić dziewczynę/chłopaka na kolację przy świecach w domowym zaciszu, w krótkim czasie przepyszne potrawy mogą dojechać do Ciebie pod wskazany adres!

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO!!


INFORMACJĘ O ALERGENACH WYSTĘPUJĄCYCH W POTRAWACH DOSTĘPNE W LOKALU LUB POD NUMEREM TELEFONU: 503 800 813 lub 24 364 50 40

Z miłą chęcią poinformujemy Cię o ALERGENACH, które mogą zaszkodzić twojemu zdrowiu